kabllo koaksial

Kabllo koaksial dhe konektorë

Kabllo koaksial – 50Ohm dhe 75Ohm si dhe  konektorë – BNC

Kategoritë: , Etiketat: , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kabllo koaksial dhe konektorë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *