Aksion!
pegla

Beko pegla SPA 9130B

130,00 95,00

* Fuqia 3000 W

* Avull i vazhdueshëm 65 g / min

* Ndikimi në avull 260 g / min

* Teknologji Soleplate

* Titani

* Kundër pikimit

* Vetë pastrimi

* Automatikisht fiket

* Avulli vertikal

* Hekurosje e thatë

* Funksioni i shkrirjes

* Modaliteti i zgjuar eko

* Rregulloni avujt e ujit dhe temperaturën

*Rregullimi automatik i avullit dhe temperaturës

* Pompë e fuqishme e integruar

* Ekran dixhital

* Cilësimet dixhitale

* Lloji i sistemit anti-Kalk

* Vetë pastrim

*Garancion 2 vite

Product Description

* Fuqia 3000 W

* Avull i vazhdueshëm 65 g / min

* Ndikimi në avull 260 g / min

* Teknologji Soleplate

* Titani

* Kundër pikimit

* Automatikisht fiket

* Avulli vertikal

* Hekurosje e thatë

* Funksioni i shkrirjes

* Modaliteti i zgjuar eko

* Rregulloni avujt e ujit dhe temperaturën

*Rregullimi automatik i avullit dhe temperaturës

* Pompë e fuqishme e integruar

* Ekran dixhital

* Cilësimet dixhitale

* Lloji i sistemit anti-Kalk

* Vetë pastrimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beko pegla SPA 9130B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *