Aksion!
sga

Beko pegla SGA7126P

135,00 102,00

* Fuqia: 2600 W

* Lloji i pllakës: Qeramikë

* Teknologji SteamXtra

* Sistem automatik per kontrollin e temperatures dhe avullit

* Sistem për pastrimin e gëlqeres

* Avull konstant: 110 gr/min

* Presion i avullit: 6 bar * Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1 L

* Ndërprerje automatike * Gjatësia e kabllit: 1.8 m

* Mbyllje për bartje të sigurtë * Reduktim i energjisë

*Garancija 2 Vite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beko pegla SGA7126P”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *