Alfa Plam shporetALFA TERM 20

Shporet Alfa Plam Term 20

  • Shporet Alfa Plam , ALFA TERM 20 i djathtë
  • Fuqia ngrohëse: 20 kW
  • Lloji i lëndës djegëse: dru dhe thëngjill
  • Dimensionet për instalim – diametri i vazhdueses: 150 mm
  • Dimensionet për instalim – lartësia dysheme-osi e vazhduese së tymit: 690 mm
  • Dimensionet e furrës (gjerësia x lartësia x gjatësia): 46 x 26 x 44 cm
  • Dimensionet e produktit (gjerësia x lartësia x gjatësia): 90 x 85 x 60 cm
  • Masa – bruto: 200 kg
  • Masa – neto: 170 kg
  • Vendi i prodhimit: Serbi
Kategoria: Etiketat: , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shporet Alfa Plam Term 20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *