bcna306e4sn

Beko BCNA306E4SN

 • Lloji i pajisjes Frigorifer Montues
 • Lloji i përshtatjes Built-in
 • Lartësia 193.5 cm
 • Gjerësia 54 cm
 • Thellësia 54.5 cm
 • Klasa e Efiçencës së Energjisë E
 • Kompresor inverter ProSmart™ Efikasitet i lartë, qëndrueshmëri më e gjatë dhe më pak zhurmë
 • Garancion 10Vite në motor
 • Lloji i sistemit të ftohjes NeoFrost
 • Pozicioni i ngrirësit Ngrirësi poshtë
 • Lloji i ekranit LED
 • Ngjyra e Bardhe
 • Klasa e emetimit të zhurmës C
 • Vëllimi i përgjithshëm bruto 306 L
 • Vëllimi neto i ndarjes në zero gradë 19 L
 • Vëllimi i përgjithshëm (l) 284 L
 • Vëllimi total i ndarjes për ushqime të freskëta dhe të freskëta (l) 215 L
 • Vëllimi i ruajtjes së ushqimit të ngrirë (l) 69 L
 • Kompresor inverter ProSmart™ Efikasitet i lartë, qëndrueshmëri më e gjatë dhe më pak zhurmë
 • Funksioni Eko
 • Modaliteti i pushimeve Kur jeni me pushime Kursime shtesë të energjisë
 • Lloji i raftit të frigoriferit Rafte xhami të qëndrueshme
 • CoolRoom® Mishi, peshku dhe produktet e qumështit qëndrojnë të freskëta më gjatë
 • Dyer me ndryshim të drejtimit të hapjes Dyer që përshtaten me çdo shtrirje në kuzhinë
 • Teknologji e thjeshtë për t’u montuar Mentesha rrëshqitëse
 • Materiali i brendshëm i murit të pasmë Çelik inox
 • LED Illumination® Pamje e pastër e brendshme
 • Garancion 5Vite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beko BCNA306E4SN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *