bcha275k3sn

Beko BCHA275K3SN

 • Lloji i pajisjes Frigorifer Montues
 • Lloji i përshtatjes Built-in
 • Lartësia 177.5 cm
 • Gjerësia 54 cm
 • Thellësia 54.5 cm
 • Klasa e Efiçencës së Energjisë F
 • Lloji i sistemit të ftohjes Gjysmë-pa ngricë
 • Pozicioni i ngrirësit Ngrirësi poshtë
 • Ngjyra e Bardhe
 • Klasa e emetimit të zhurmës C
 • Vëllimi i përgjithshëm bruto 275 L
 • Vëllimi i përgjithshëm (l) 262 L
 • Vëllimi total i ndarjes për ushqime të freskëta dhe të freskëta (l) 193 L
 • Vëllimi i ruajtjes së ushqimit të ngrirë (l) 69 L
 • Dyer me ndryshim të drejtimit të hapjes Dyer që përshtaten me çdo shtrirje në kuzhinë
 • Teknologji e thjeshtë për t’u montuar Mentesha rrëshqitëse
 • LED Illumination® Pamje e pastër e brendshme
 • Pozicioni i ngrirësit Ngrirësi poshtë
 • Lloji i kontrollit Mekanik
 • Ngjyra e Bardhe
 • Garancion 5Vite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beko BCHA275K3SN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *